17 Ağustos 2008 Pazar

Call Of Duty 4 Orjinal Oyun Ve CD Key

Cod4 ü orjinal cd key (serial number) olmadan sahte ve crack ile oynuyorsanız orjinal veya birçok yurtdışı serverlara giremezsiniz ve punnkbuster (pb) tarafından çeşitli hatalarla devamlı oyundan atılırsınız.

Örneğin : invalid memory , loosing key packet ....ve bunun gibi hatalar.

Tüm bunların olmamasını vey rahat bir oyun oynamak istiyorsanız BURADAN veya BURADAN orjinal cd key veya oyunun orjinalini satın alabilirsiniz.

Call of Duty serisinin yaratıcısı, ödüllü Infinity Ward ekibinden yepyeni bir aksiyon-macera oyunu olan Call of Duty 4: Modern Warfare, size şimdiye kadar yaşadığınız en yoğun, sinematik aksiyonu sunacakModern zamanların gelişmiş teknoloji ürünü, güçlü silahlarıyla donanmış olan oyuncular dünyanın dört bir yanındaki tehlikeli noktalarda, dünyayı tehdit eden haydutlara karşı savaşacaklar. Birçok sürprizle dolu hikaye boyunca bir Amerikan Marine ve İngiliz S.A.S. askeri rolündeki oyuncular zafere giden yolu hız, isabet ve iletişimden geçtiği savaş alanlarında yeni teknolojiler, müthiş ateş gücü ve koordine kara ve hava saldırıları kullanacaklar.Bu epik oyun, ayrıca online oyunculara sağladığı yepyeni çokluoyuncu seçenekleri ile hırs, bağımlılık ve özelleştirilebilir oyunlarla dolu yeni bir dünya sunuyor.

Hiç yorum yok: